Series
Ratings
502
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0- You're under arrestRated ★ 3.5
- El-Hazard: The WanderersRated ★ 4.0
- El Hazard: The Magnificent World 2Rated ★ 3.5
- El Hazard: The Magnificent WorldRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0- You're under arrest OVARated ★ 4.5
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0