Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0