Series
Ratings
15
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0