Titles you rated
EnemyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
EqualsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.5
FilthRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0