Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Delta BoysRated ★ 3.5- The rain comes soonRated ★ 3.0
Through My MidwinterRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.5