Series
Ratings
70
AdolescenceRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5