Movies
Ratings
871
The Exit 8Rated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0- One WinRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0