Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Boar HuntRated ★ 4.0