Titles you rated
SilmidoRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5
The InterviewRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0