Series
Ratings
166
National Bang Bang Cook CookRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Be My Boyfriend - Director's CutRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 3.5
The Ghost DetectiveRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0