Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0