Movies
Ratings
540
First ManRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 4.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
War DogsRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 5.0
A Most Violent YearRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
RushRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5