Titles you rated
HealerRated ★ 4.5
Endless LoveRated ★ 2.5
TemptationRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5