Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 1.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
DittoRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5- HeroRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0