Titles you rated
- SAKRARated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 4.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.0
Saekano the Movie: FinaleRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5