Titles you rated
In TimeRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5