Titles you rated
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.5
QuickRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5