Series
Ratings
103
Dynamite KissRated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.5
Transit GirlsRated ★ 3.5
Tell Me Lies Season 2Rated ★ 3.5
Tell Me Lies Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
I Am Married...But!Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
FakesRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The First RespondersRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5