Movies
Ratings
118
Big Hero 6Rated ★ 3.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
My Mother's CastleRated ★ 3.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.5
The November ManRated ★ 2.0
A Girl at My DoorRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.5
Girl by GirlRated ★ 3.5