Movies
Ratings
182
Children...Rated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Original SinRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
Child's Play 2Rated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.5