Titles you rated
#AliveRated ★ 1.0
TangledRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
BrightburnRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5