Series
Ratings
131
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Mackerel RunRated ★ 3.0
Princess LuluRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 4.0
Love TrulyRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0