Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Apple Cider VinegarRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5