Titles you rated
- My Missing AuntRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Don't Look NowRated ★ 4.0
When Evil LurksRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Alice Sweet AliceRated ★ 4.0
AngstRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
Petite MamanRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Le BonheurRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 2.5