Movies
Ratings
42
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0