Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Wicked Little LettersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 4.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
One Day We'll Talk About TodayRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5