Movies
Ratings
31
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0