Movies
Ratings
201
Notting HillRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0