Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5