Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5