Movies
Ratings
80
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5