Series
Ratings
96
Gossip GirlRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Perfect MatchRated ★ 3.5
NCT Universe: LASTARTRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
BeckhamRated ★ 4.0
Go AheadRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0