Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 1.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
86Rated ★ 1.0
86Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 1.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
Undead UnluckRated ★ 2.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 0.5