Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0