Titles you rated
- Love ResetRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Fast XRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0