Titles you rated
First LoveRated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0- Gintama The Semi-finalRated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 0.5