Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
IbelinRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 3.5
Greedy PeopleRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Airplane!Rated ★ 4.0
KneecapRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
PriscillaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5