Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0