Series
Ratings
51
Our BluesRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Cafe MidnightRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Café Midnight Season 2Rated ★ 3.5- Cafe Midnight Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0