Titles you rated
Nova & AliceRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. MoRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5