Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
She Would Never KnowRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
EncounterRated ★ 3.0
My First First LoveRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0- Coffee FriendsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0