Titles you rated
- Phantom SingerRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Mad DogRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 1.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
DuelRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 0.5