Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5