Titles you rated
Rear WindowRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 1.0
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 2.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.0
Pat & MatRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0