Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 0.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 1.0
Reincarnated as a SwordRated ★ 2.0
Buddy DaddiesRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.0
AsuraRated ★ 1.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 1.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.5- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 1.0
- 시작의 노래Rated ★ 1.0
- Lucky SevenRated ★ 1.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 1.5