Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0