Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5