Series
Ratings
36
One PieceRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Hakumei and MikochiRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0