Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5