Titles you rated
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
The Spies Who Loved MeRated ★ 2.0
Best Friends in LoveRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- OuroborosRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0